Search

Prefabrication

Що таке префаб?


Префаб (від англ. Prefabricated) – це метод виробництва архітектурних об’ємів, що широко використовується по всьому світу. Суть цього методу полягає у виготовленні усіх компонентів споруди чи об’єкту архітектури в заводських умовах, після чого ці елементи доставляють на місце експлуатації та монтують. За своєю суттю префаб, - це конструктор «лего» для дорослих.


У чому ж його переваги?


Основною перевагою, звичайно, є зручність. Вам не потрібно витрачати час на організацію процесів, пов’язаних з проектуванням, пошуком виконавців та організацією будівництва на майданчику, це все бере на себе компанія, що пропонує Вам послуги з виробництва за технологією “Prefabricated”.


Настуним аргументом на користь префабу є час. Процеси на виробництві побудовані так, щоб Ви отримали результат в найкоротші терміни. Технологічно префаб є конвеєром, тому всі процеси там оптимізовані до деталей, що також підводить нас до наступного аргументу на користь цієї технології – Якість.


Якість – це ахілесова п’ята традиційного будівницвтва. Навіть при наявності чудового проекту, все може бути зіпсовано відсутністю розуміння технології будови та компетенції людей що цим займаються. Ми довгий час займались проектуванням та реалізацією архітектурних проектів, тому я можу відповідально заявити, що знайти будівельника, який знає як будувати за технологією та має бригаду з «прямими руками» - вкрай складно, якщо не сказати по-іншому :)


Префаб – це точно про якість, адже все контролюється ще на етапі проектування і в продовж цілого циклу виготовлення. У випадку з виробництвом відпадає низка чинників, які можуть негативно вплинути на кінцевий результат – продукт, а саме: компетентність виконавців, природні та кліматичні чинники та технологічність. У цеху продукт виготовляється в ідеально зручних для будівництва умовах, як для матеріалів, так і для виконавців, а такі чинники як технологічність та компетентність є ключовими і критично необхідними для префаб-виробництва, а отже чітко контролюються компанією, що пропонує Вам ці послуги.


Підсумовуючи, хочу сказати, що префаб – це гарна альтернатива традиційному будівництву для вирішення багатьох галузевих завдань. Це – інструмент для розвитку продуктів різного призначення, зокрема в темі офісних просторів, про що власне я буду розповідати у наступних публікаціях цього блогу.

0 views
Contact

43 Sakharova str., office 203

Lviv, Ukraine 

​​

Tel: +38 (068) 656-33-13

Tel: +38 (063) 169-35-97

  • Facebook Social Icon

© 2019 by Precise Prefabricated Technologies ltd. Proudly created with Wix.com