Search

"Office Box" case

Updated: Nov 27, 2019З чого все почалось.

Почну я, мабуть, з того моменту, як ми задумались над універсальним рішенням для офісу – переговорними “Office box”


Спочатку я розповім, хто ми. Ми - команда архітекторів, що тривалий час займалась розвитком архітектурних концепцій та їх реалізацією. Час від часу ми також мали справу із дизайном середовищ, у тому числі офісних.


Одного дня, аналізуючи концепцію офісного простору, ми глибоко поринули в обговорення, яким має бути ідеальний офіс. Ми дискутували у контексті офісу, що має знаходитись в старому промисловому приміщенні у Львові, який реконструювали та відновили під офісних комплекс. У нас у Львові залишилося дуже багато таких старих промислових споруд, які зараз перебувають у занедбаному стані. Частину вже демонтовали, а частину ревіталізовують під сучасні офісні простори. Так-от, особливістю цих приміщень є величезні відкриті виробничі площі на тисячі метрів квадратних і з висотою стель до 5 м.


Як їх використовувати?


У переважній більшості офісних приміщень є певна структура та поділ на чіткі зони – кімнати різного призначення : робочі кімнати, переговорні кімнати, кухня, кімната відпочинку, кабінет директора, гардеробна кімната, технічна кімната і т.д. А що, якщо немає стін, простір єдиний, всі сидять в одному приміщенні, висота якого 5 м? Як зробити з цього звичний для всіх комфортний офіс?


Openspace – це ж круто, скаже Ви, всюди закордоном так роблять. Так звичайно, в наших краях теж таке є, і багато, але в багатьох випадках ніхто не враховує один, але дуже вагомий, недолік – шум.


Для таких приміщень критично необхідно мати чітке зонування, особливо що стосується активних (шумних) та робочих (тихих) зон. Потрібно формувати зони для переговорів, дзвінків, відпочинку так, щоб це не заважало усім працювати і не створювало шуму в такому великому приміщенні.


Як зонувати приміщення висотою 5 м? П’ятиметрові стіни? Очевидно ні, а отже простір над головою вільний, звукових бар’єрів немає, невисокі стіни по суті слугують лише перегородками функціональних зон.


Ми дійшли до висновку, що кожній зоні такого офісу потрібне певне приміщення, де можна пошуміти, поговорити, чи відпочити, і це приміщення має мати високі шумоізолюючі властивості і при цьому бути досить компактним та мобільним, щоб його можна було розмістити будь-де в офісі. Закрутив, ні? :)


І тут став у нагоді префаб; якщо не знаєте, що це – перегляньте статтю цього блогу, що зветься «Prefabrication»


Оскільки ми маємо досвід з проектування та виробництва за технологією префаб (Prefabricated), ми зайнялись аналізом як можна використати ці знання та зфомувати продукт який відповідав би викликам і потребам відкритих офісних просторів.Ось так ми придумали і створили новий продукт : модульні офісні кімнати, і назвали їх –“Office Box".


Таким чином ми розробили концепцію формування відкритого офісного приміщення з використанням “O.Box” та виготовлених за анологією з боксами модульних перегородок. Як результат, замовник отримав офіс, де простір можна переформатувати в будь-який момент, а кожен“O.Box”можна розібрати та встановити в іншому місці, або ж просто забрати з собою у наступний офіс.


Залишаю Вам тут схему офісу та декілька візуалізацій.0 views
Contact

43 Sakharova str., office 203

Lviv, Ukraine 

​​

Tel: +38 (068) 656-33-13

Tel: +38 (063) 169-35-97

  • Facebook Social Icon

© 2019 by Precise Prefabricated Technologies ltd. Proudly created with Wix.com